שיווק דיגיטלי יצירתי

משרד פרסום חרדי מייצר ללקוחות שלו הזדמנויות שיווקיות ממקומות מגוונים. אולי זה ישמע גדול עליך, אבל למען האמת, אלו פעולות פשוטות שגם אתה יכול לעשות אותם בקלות. אז קבל:

מיתוג לאתרים חרדיים

6 רעיונות לשיווק דיגיטלי יצירתי לעסק קטן

בעסק קטן הכל נעשה בתקציב הדוק וכשמדובר בשיווק דיגיטלי זה יכול להיראות כאילו לחברות הגדולות יותר יש את כל היתרונות. עסקים קטנים בדרך כלל מוגבלים לא רק מבחינת כסף אלא בזמן, משאבים וכוח אדם. עם זאת, קיימות מספר  אסטרטגיות שיווק דיגיטליות שעסקים קטנים יכולים להשתמש בהן כדי לשווק את עצמם מבלי לשבור את הבנק.

מספר 1. למד את עצמך את היסודות

הדבר הקשה והמרגש בלהיות עסק קטן הוא שאתה צריך לעשות כל כך הרבה בעצמך, לנהל את החברה שלך ואולי גם לחבוש כובעים רבים כמו למשל של הנהלת חשבונות, משאבי אנוש ושיווק.

להביא תנועה לאתר דרך שיווק דיגיטלי עשוי להיות צעד מכריע. זה לא דורש הבנה מעמיקה או מוח מיוחד. אתה יכול ללמד לעשות את זה בעצמך. את מה שאתה צריך לדעת אתה יכול ללמוד דרך אתרים שמסבירים בפרוטרוט איך מייצרים כניסות לאתר ולבצע את תוכנית השיווק שלך בביטחון רב יותר.

מספר 2. השתמש במשפיעים חברתיים

מדובר באנשים מהסביבה שלך, מהפייסבוק, מהשפחה ובמקומות אחרים שיש להם מידה רבה של השפעה חברתית. הם לא ידוענים אלא אנשים מוכרים ומשפיעים בתחומם.

העסק הקטן שלך יכול לבנות מערכות יחסים עם משפיעים חברתיים אלה ובתורם לגרום להם לקדם את העסק שלך לקהלים שלהם.

מספר 3. תן למולטימדיה לעזור לך

העברת המסר שלך באמצעות מולטימדיה היא דרך חשובה מאוד, ייחודית ועוצמתית לשיפור המותג או העסק שלך.

החל ממובייל, פודקאסטים, קטעי וידאו ואינפוגרפיקה ועד צילומים, ישנן דרכים רבות מלבד טקסט לתפוס את תשומת ליבם של הלקוחות שלכם ולהעביר מידע חשוב, ורובם אינם דורשים כישורים טכניים חזקים.

מספר 4. שקול מימון המונים

בכך תשיג מספר יעדים שונים. העסק שלך יעלה את הפרופיל שלו, יגייס כסף ויוכל לקחת על עצמו פרויקט או תחום מיוחד שחסר ​​לך את המשאבים בעבר.

מימון המונים אינו מתאים לכל סוג של עסק או פרויקט, אך הוא יכול להוות כלי מצוין עבור חלקם.

מספר 5. בלוג ובלוג אורח

הקם בלוג באתר העסק שלך, אך אל תסתפק בזה. כתוב בלוג אורח באתרים רלוונטיים, הם מזרימים את המבקרים לאתר האינטרנט שלך. בנוסף, זה ייצר קהילה סביבך הניזונה מהתוכן האינפורמטיבי שלך. זה יכול גם לבסס אותך כמוביל מחשבה בענף שלך ולעזור לך לבנות קהל נאמן.

נסה להקים רשת רחבה; לדוגמה, אם אתה מנהל חנות קטנה המתמחה באופנה לציבור החרדי, אתה תוכל למצוא לקוחות במקומות מגוונים כמו בלוגים של מעצבים, בלוגים של חרדים ובלוגי אופנה.

מספר 6. הגדל את הנראות המקוונת

ודא שיש לך דף ב Google My Business(Google  לעסק שלי) ראשית, פרסום העסק ב Google My Business יכול להבטיח שהתוכן שלך מגיע לאינדקס בגוגל במיידי ומעלה את פרופיל העסק שלך בתוצאות חיפוש.

קידום בגוגל מיי ביזנס יכול להיות חזק מאד ולהביא לא מעט לידים, ללא השקעה כספית – רק על ידי פעולות נכונות ועידוד משתמשים לתת ביקורת.

כמה מחשבות אחרונות

ניהול עסק קטן עלול לגרום לך לעיתים קרובות להרגיש שאתה מבזבז זמן רב יותר בכיבוי שריפות מאשר בלייצר אסטרטגיות יצירתיות, מה גם שלוקח זמן ליצור תוכנית שיווק דיגיטלית טובה שתשתלם בטווח הרחוק.

בעידן הדיגיטלי, יש שפע של דרכים יצירתיות בהן תוכל למשוך לעסוק שלך לקוחות פוטנציאליים. אם אתה חדש בתחום הדיגיטלי, לא מנוסה או לא בטוח כיצד ליישם שיטות עבודה דיגיטליות מומלצות על העסק שלך, אז אני ממליץ לך לערוך תחילה מחקר ולמפות החוצה תוכניות שאינם מוגדרת בבירור.

הטיפים שלעיל נועדו לעזור ולעורר את תהליך המחשבה שלך ולעודד אותך לעסוק בכלים והרעיונות שבטכנולוגיה הדיגיטלית. אילו רעיונות שיווק דיגיטליים יצירתיים אחרים תוכל למצוא ואיך תוכל ליישם אותם על העסק הקטן שלך?

שינוי גודל גופנים