קידום אתרים לחרדים

חמשת הכללים החשובים ביותר לקידום אתר חרדי במנועי החיפוש של גוגל

מה צריך לדעת על קידום אתרים לחרדים? מה שונים אתרים חרדים מאתרים רגילים? ואיך הכי טוב לקדם אתר חרדי במנועי החיפוש של גוגל? כאן תמצא את התשובות הטובות והמדויקות ביותר בכל הנוגע לקידום אתרים חרדים.

כלל ראשון: יש כרישים בים – שימוש במילים או ביטויים ספציפיים

מאוד קל לאבד כיוון בבניית אתר. האינסטינקט זה להשתמש במילים כלליות כדי לבטא את העסק או המוצר שלך. למשל: "אני מוכר טלית". זה כללי מידי ויש הרבה מאוד כרישים בשוק שאוכלים אותך בלי מלח. "אני מוכר טלית קטן". זה כבר יותר טוב. "אני מוכר טלית קטן צמר". זה עוד יותר טוב. "אני מוכר טלית קטן צמר לבן". זה מצויין. ככול שתהיה ספציפי יותר תרוויח יותר במנועי החיפוש של גוגל.

קידום אתרים לחרדים

כלל שני: שימוש במילים שחרדים מחפשים

מה חרדים מחפשים בגוגל? זו השאלה הראשונה שאתה חייב לענות עליה לפני שאתה בונה אתר. יש כלים לחיפוש ביטויים בגוגל. דרך גוגל אדס אפשר להתחיל לבדוק. אם אתה מקדם אתר חרדי אז ברור שהביטויים מוכרחים להיום מהעולם החרדי. אם אתה לא יודע פשוט תשאל. לא צריך להמציא את הגלגל. חרדים מחפשים בגוגל רק תברר באלו מילים.   

כלל שלישי: תחפש את הייחודיות של הקהל שלך

יש המון אפשרויות לביטויים לקידום. אל תתפזר. אל תכניס את כל הביטויים לאתר שלך. תבחר כמה ביטויים רלוונטיים לעסק שלך. שמשקפים באמת את המוצרים שלך. ואותם תקדם. 10-15 ביטויים זה בסדר גמור. לקידום אתר חרדי אני ממליץ ללכת על ביטויים שונים מביטויים שלא חרדים משתמשים. גם אם המוצרים שלך הם אותם מוצרים כמו אצל לא חרדים. תחפש את המילים הייחודיים שחרדים מכנים או משתמשים כדי לחפש אותם.

כלל רביעי: לחרדים (כמו לכולם) לא מדברים בהגיון

קידום אתר, בסופו של דבר, הוא כדי למכור. אז יופי, הצלחת להגיע למקום ראשון במנועי החיפוש של גוגל. אבל! אם הגעת ולא השקעת בכתיבה שיווקית. מה זה שווה??? תעשה טובה לעצמך ותשקיע בכתיבה שמזיזה אנשים. תעשה עבודת מחקר: מה נוגע בנימי הנפש של הציבור החרדי. מה מזיז חרדי. מה גורם לו לחשוב. לעצור. לדמיין. אילו נושאים בוערים אצלו. רק אחרי שיש לך רשימת מילים ונושאים שגורמים לחרדי ממוצע לנוע בכיסה. אז תתחיל לכתוב.

כלל חמישי: הם יודעים אפילו יותר ממך

הצלחת להגיע לציבור החרדי? האתר שלך מופיע בביטויים נכונים בגוגל? אל תתבלבל! יש הרבה שחושבים שהחרדים מנותקים מהמצב ולא בקיאים במציאות. אז זהו שזה טעות איומה. החרדים מעורבבים חזק בכל מה שצריך. לכן לא כדאי לנסות לקשקש להם שטויות. תהיה כנה ואמין. ואם תנסה הם מייד יבינו במה מדובר ותשכח מהם לעד. החרדים היום זה לא החרדים של פעם. האמצעים הטכנולוגיים פרצו את החומות וחרדי היום יודע מה קורה. דרך אגב, כמו כולם.       

פנה אלינו עכשיו לקידום האתר שלך בגוגל!

שינוי גודל גופנים