מיתוג לאתרים חרדיים

מיתוג אתרים חרדיים הוא דבר מיוחד, מעניין ואפילו מרתק. כי גם מיתוג באופן כללי וגם אתרים חרדיים אלו עולמות תוכן שמספרים סיפור שונה, אחר, יוצא דופן. תופעה שיוצאת נגד הסטאטוס קוו והמקובע ובעד השינוי והחידוש.

מיתוג לאתרים חרדיים

מיתוג חרדי?

אין צורך להכביד במילים על נושא הסטריאוטיפים על חרדים. לכל עדה, מגזר, פלח ומוצא יש אין-סוף דעות קדומות וסטריאוטיפים שנדבק בהם וממשיך להידבק ככול שהזמן עובר. זו מחלה אנושית ידועה ומפורסמת. כך גם החברה החרדית "זוכה" למנה גדושה וחסרת פרופורציות של סטריאוטיפים מגוונים וייחודיים. כל זה נתון ואין הרבה מה לעשות עם המציאות הזאת. לא באתי להילחם בתופעות טבע, זה אבוד מראש.

מה שכן באתי לעשות הוא לרתום את המצב שכבר קיים לטובת מיתוג ייחודי לעסק, כי הרקע ממנו הוא בא יכול להוות בסיס מצויין לסיפור סוחף שיתבטא בהצלחה מסחרית. כל עסק זקוק לסיפור טוב. לייחודיות ובידול. לקהל לקוחות מותאם ונאמן שננעל על העסק ולא יתפתה למתחרים. גם אם המחיר של המתחרה נמוך יותר וגם אם המתחרה נוח וקרוב יותר. הלקוח שלך יבוא רק אליך. למה? כי הסיפור שלך יותר טוב מהסיפור של המתחרה שלך.

מיתוג לאתר חרדי יש לו נקודת פתיחה טובה. מצוינת. כי זה כבר מיוחד. זה מייד מעורר שאלות כמו חרדים באינטרנט? אסור לא? יש לך אינטרנט כשר? הרבנים אישרו? ועוד ועוד. שאלות בסגנון כזה מבטאים עניין, התפעלות, סקרנות לשמוע. אפילו אפשר לומר שזה סוג של רכילות ממכרת ותוססת. שמי ששואל מעוניין לשמוע מרד קטן, פתיחה לדרך חדשה, מחשבה מהפכנית וכדומה. רק תתכונן מראש ותפתיע עם תשובה קולעת ומאתגרת.

אתרים חרדיים

אתרים חרדיים צצים כמו פיטריות אחר הגשם. בתקופה האחרונה המגזר החרדי "גילה" את עולם המדיה הוירטואלית ונכנס לאינטרנט בהמוניו. יש ממלכת הייטק חרדית מפוארת (בעיקר נשים חרדיות) ומשרדי פרסום חרדיים ואנשי שיווק דיגיטלי מהמגזר החרדי. כולם פורחים ונהנים מיבול פורה של עסקים אינטרנטיים. זה לא קורה ביום או יומיים אבל בתהליך הדרגתי ועקבי יש עלייה מתמדת בשיעור החרדים שנכספים לאינטרנט.

אתר אינטרנט חרדי פונה לקהל חרדי או לקהל שמעוניין בחרדים. ממילא התוכן של האתר, העיצוב, השפה וחוויית המשתמש מוכרחים להיות מותאמים למי שנכנס לאתר. לכן חשוב מאוד לבחור במיתוג נכון לאתר. אתר אינטרנט שלא יעבוד בצורה מקצועית עם מיתוג כמו שצריך, לא יצליח הן לטווח הקצר והן (על אחת כמה וכמה) לטווח הארוך. למה? מה שונה אתר אינטרנט חרדי משאר הדברים של החרדים?

כי בשונה מעולם המושגים המוכר והידוע של החרדי הממוצע, האינטרנט הוא לא השטיבל או בית המדרש. האינטרנט הוא אפילו לא המרכול, העסק או הנייעס החרדי המצוי. האינטרנט שייך לעולם הגדול. החילוני. ושם הכללים, הנורמות והדרישות שונים לחלוטין. מי שטוב ומקצועי מצליח ומי שלא עף החוצה. לא בגלל סנקציות או חוקים, אלא פשוט כי ככה זה עובד. זה הטבע.

מה הפיתרון?

הפיתרון הוא להיות איכותי ורציני. לבנות אתר אינטרנט חרדי כמו שצריך. לעבוד על תוכן מקורי, על עיצוב וחוויית משתמש ברמה גבוהה, לקדם את האתר בגוגל וכמו שכתבנו למעלה לעשות מיתוג עסקי לעסק ולאתר. לחבר אליך אנשים דרך המיתוג, הסיפור והבידול שלך.

נכון, כל זה לוקח זמן ועולה כסף אבל או שאתה רציני, משקיע ומנצח או שאתה חובבן, שוקע ומפסיד. תחליט בעצמך. אני אשמח לעזור לך ברגע שתחליט להצליח. אתן את כל כולי עבורך ועבור העסק שלך כדי שתצליח ובגדול.   

מיתוג שייך לכל עסק, קטן כגדול. מיתוג זה לא לוגו או עיצוב. מיתוג זה השראה.

אתם יכולים להיות כמו כולם. להיסחף עם הגלים. לעשות את מה שכולם עושים. לטעות היכן שכולם טועים. ולקוות שלכם יהיה מזל. זה בהחלט יכול להצליח. אתם באמת תרוויחו כסף. הכל יהיה מושלם. אבל… המחיר שתשלמו כדי לשרוד יהיה גבוה במיוחד.

מיתוג לאתרים חרדיים
שינוי גודל גופנים